Jablotron Hibrit Alarm Sistemleri

Jablotron Hibrit Alarm Sistemleri

Sürekli gelişen ve ilerleyen teknolojik imkanlar sayesinde, kullanmış olduğumuz tüm elektronik cihazların her zaman daha iyi performans vermesine gereksinim duyarız. Evimize veya işyerlerimize kurulan alarm sistemlerinden de her elektronik cihazdan beklediğimizi bekleyerek alarm sistemlerinden bir adım daha ileride olmasını bekleriz.

Jablotron, kablosuz alarm sistemlerindeki ürünlerini, tecrübesi ile daha da ileriye taşıyarak JA-100 sistem ile alarm sistemlerinizi akıllı ev sistemlerinize entegre ediyor. JA-100 Serisi gelişmiş hibrit alarm sistemleri ile eivinizi ve iş yerinizi en güvenli şekilde hırsız ve diğer etkenlerden korurken aynı zamanda tüm evinize hakim olmanızı sağlıyor.

120 adet cihaz desteği ile adresli alarm sistemi yapısında geliştirilen, JA-100 hibrit sistem, klasik sistemlerden çok daha az mailyet ile, 32 role kontrol çıkışı yapısıyla, evinizi akıllı ev sistemine çevirebiliyor.

 

Kullanımı Kolay


Jablotron 100 alarm kontrol sistemi, kolayca anlayıp, kullanabileceğiniz, her kesime hitap eden, sizler için özel geliştirilmiş bir alarm sistemidir.

Benzersiz Şık Tasarım

 

Jablotron 100 alarm cihazlarının görünümleri, en iyi tasarımcılar ile iş birliği yaparak tasarlandı. 

Jablotron Tanıtım Videosu

 

Hizmet Talep Formu

Hizmet talebinde bulunun, en kısa sürede müşteri temsilcilerimiz sizlere iletişime geçsinler.

Hizmet Talebiniz başarıyla gönderilmiştir, teşekkür ederiz.